Kemik Pozitif Köpek - Hizmetler


 

 

POZİTİF TEMEL EĞİTİM

 

Köpeğinize, otur- yat- bekle- getir-bırak gibi komutları ödüllendirme yolu ile öğrettiğimiz sistem. Eğitimler köpeğin yaşadığı ortamda evde yaşayan herkes bir aradayken verilir. Aileye köpeğin onları nasıl dinleyeceği, ailenin de köpeği nasıl anlayacağı öğretilir. Karşılıklı sağlıklı bir iletişim bağı oluşturulur.  Eğitim haftada 1 gün 1 saat eğitmen ile yapılır, bir sonraki haftaya kadar öğretilen davranışın oturması için ailenin köpek ile günde 20 dk çalışması beklenir. Süreç 8-10 haftadır.

 

 


 

 

DAVRANIŞ PROBLEMİ REHABİLİTASYONU

 

 

Köpeğinizin yürürken çekiştirme- havlama- ayrılık anksiyetesi- fobileri- ısırma gibi problemlerinin üstesinden gelmek için yine sadece pozitif yöntemler kullanılarak yaptığımız bir rehabilitasyon sürecidir. Süreç köpeğin evinde ailesi ile beraber yürütülür. Eğitim haftada 1 gün 1 saat eğitmen ile yapılır, bir sonraki haftaya kadar davranış değişikliği konusunda yol alınması için ailenin köpek ile belirtilen şekilde pratik yapması beklenir. Süreç 8-10 haftadır.

 

 


 

TUVALET DANIŞMANLIĞI

 

 

Yavru köpeklere tuvalet alışkanlığı kazandırılması konusunda aileye yol gösterici bilgilerin verildiği, ardından bu uygulamalar sonuç vermiş mi kontrol edildiği 2 görüşmeden oluşan bir danışmanlık hizmeti.